Ubiquiti Networks UF-MM-10G netwerk transceiver module Vezel-optiek 10000 Mbit s SFP  850 nm

Ubiquiti Networks UF-MM-10G netwerk transceiver module Vezel-optiek 10000 Mbit s SFP 850 nm

€55,95
productnummer: UF-MM-10G
Ubiquiti Networks UF-MM-10G netwerk transceiver module Vezel-optiek 10000 Mbit/s SFP+ 850 nm
Ubiquiti Networks UF-MM-10G. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 10000 Mbit/s, Soort aansluiting: SFP+. Kleur van het product: Aluminium. Aantal producten inbegrepen: 2 stuk(s)